Skip to content
Dönmek
Ürünün hikayesi

Kullandığımız yumurtalar konusundaki sorumluluğumuz

Dünya çapında her yıl bir sürü mayonez üretiyoruz. Bu da çokça yumurta kullandığımız anlamına geliyor. Kafessiz yemleme konusundaki kararlılığımız, kelimenin tam anlamıyla milyonlarca tavuğun yaşam kalitesinde büyük fark yaratıyor. Yani kullandığımız tüm yumurtaların kafessiz tavuk yumurtası olarak üretildiğini söylemekten gurur duyuyoruz.

Ürünün hikayesi

Tedarikçilerimizi, onların üretim süreçlerindeki titizlikleri belirler

Lezzetli mayonezler için kanola yağı kullanıyoruz. Ancak kanola tohumunu gidip herhangi bir tedarikçiden almıyoruz. Gelecek nesiller için topraklarını koruyan, sorumlu çiftçilik uygulamalarını destekliyoruz. Bu nedenle, doğru uygulama yapmaya çalışan çiftlikleri seçiyoruz ve kendilerine daha fazla yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Ürünün hikayesi

Domateslerimiz lezzetli olduğu kadar iyiye de hizmet etmeli

Ketçapı ketçap yapan domatestir. Bu nedenle domateslerin en iyi kalitede olduklarından emin oluruz. Biz lezzetli domateslerin iyi işlenilen tarlalardan geldiğine inanırız. Bu nedenle ketçaplarımızı sürdürülebilir tarım ile üretilmiş domateslerden yapmaya kararlıyız. Çünkü sürdürülebilir tarım hem kaliteli domatesler verir, hem de arazileri gelecek kuşaklar için korur. 

Dönmek